Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üniversitelerden öğrenci atılması zorlaştırılacak

2 posters
YazarMesaj
SaNcArHaN
PvP Server Admin
PvP Server Admin
SaNcArHaN

Teşekkür : 290

Üniversitelerden öğrenci atılması zorlaştırılacak Empty
MesajKonu: Üniversitelerden öğrenci atılması zorlaştırılacak   Üniversitelerden öğrenci atılması zorlaştırılacak Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 11:29 am

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Yükseköğretim Kanunu´nda yapılacak değişiklikler kapsamında üniversitelerden atılanlar için ´´Af Kanunu´´ gerektirmeyecek bir düzenlemeye gidilmesi yönündeki çalışmanın tamamlandığını bildirdi.
Özcan, YÖK Genel Kurulu toplantısı devam ederken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yapacağı görüşme için YÖK´ten ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir soru üzerine, Özcan Başbakan Erdoğan´a mutat bir ziyaret gerçekleştirdiğini belirterek, ´´Her 1-2 ayda gidiyorum. Burada ne yaptıklarımızı, geleceğe yönelik planlarımızı anlatacağım´´ dedi.
Özcan, bugünkü toplantıda Yükseköğretim Kanunu´nda yapılması planlanan değişikliklerin ele alındığını
belirterek 6 maddeyi görüştüklerini kaydetti. Bazı maddelerin değiştirilerek Milli Eğitim Bakanlığına
sunulduğunu, bazılarının da şu anda Bakanlar Kurulunda olduğunu söyleyen Özcan, görüşülen maddelerle birlikte değiştirilecek 13-15 madde bulunduğunu anlattı.
Özcan, gazetecilerin bugünkü toplantıda hangi maddelerin görüşüldüğünü sormaları üzerine, ´´Bunların içinde sizin en çok ilgilendiğiniz bir madde var. Af Kanunu gerektirmeyecek bir düzenleme vardı, o bitti´´ dedi.
http://mountbladetrk.eniyiforum.net
HaLiL
PvP Server 16.Seviye Üye
PvP Server 16.Seviye Üye
HaLiL

Teşekkür : 112

MesajKonu: Geri: Üniversitelerden öğrenci atılması zorlaştırılacak   Üniversitelerden öğrenci atılması zorlaştırılacak Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 1:03 pm

paylaşım için saol.
SaNcArHaN
PvP Server Admin
PvP Server Admin
SaNcArHaN

Teşekkür : 290

MesajKonu: Geri: Üniversitelerden öğrenci atılması zorlaştırılacak   Üniversitelerden öğrenci atılması zorlaştırılacak Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 7:14 pm

Birşey Değil.
http://mountbladetrk.eniyiforum.net

1 sayfadaki 1 sayfası