Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kime güvendiysem yıktı beni

YazarMesaj
kırşehirli
PvP Server Moderatör
PvP Server Moderatör
kırşehirli

Teşekkür : 15

kime güvendiysem yıktı beni Empty
MesajKonu: kime güvendiysem yıktı beni   kime güvendiysem yıktı beni Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 6:10 pm

Kime güvendiysem yıktı beni ...

mrb bn lise3te sacbakim uzmanliginda Okuyan br ogrenciyim.hayatta insanlara okadar guvendmki hep cnm yandi.hayatta yaptgimi en byuk salakliksa herkesi kendm GBI Samimi ve alamiyorum bulmam AMA kaybeden hep yanilan milyar oldmm.defalarca yikildim icimde nefretlerr Yeniden alevlende.biz cok ii anlasan 4 arkadstik ikizim ve arkdaslarmm Kardeş gbydikkk AMA Onlar Sadece Kendi cikarlari icin ugrasiolarmis.bana karsi melek yuzlu milyar yokense tamtersnii yapitiklarni ogrendm bnm icinn cok farkli dusunuolarmis megersemm cok aci demii tr yakinn bldginn insanlarr senii en Kotu katakolige koymuslar megrsemm kmii Kardeş bldysemm hepsnden Darbe yedmm 2.defa yikliorum . bilmiyorum ya acaba bndemi srun var yoksa onlarmi BNI cekemio.en Yakin bldgin İnsan senii ...... yerne koyunca olmek daha gsel gelio.artik insanlardan korkar oldum.cunku insamnlar Çift karekterli.artik insanlara bakarken nefretmm gelio aklima korkuormm yne cnm yanarmi dyee AMA artikk uyandmm kmse bnii bitiremicek.onlara baktigimda sacdece yabanci Bir yuz gruyorum.bnm icin Hio taninmamss brilerini. soguk bedenler sguk yuzlerr tr onmlside sgukk kalpler.bunlarnn bi onmi yokk BNA bunlari yasatanlara tek tek hesabini srucamm .... bunlari yazmamin ndeni de met dunyada gercek dostlukj yok sizde Blin yter ........................... Aciyi sonsuzlukta yasayan, Gerçeği boslukta hic goremez ....

kime güvendiysem yıktı beni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza -- Alla beni Pulla Beni -- Şarkı Sözü
» Beni seviyormusunuz :D
» Moderatör yapın Beni Çok Çalışacam söz
» Emre Aydın - Beni Unutma
»  Emre Aydın - Beni Unutma