Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Affet Babacığım

YazarMesaj
kırşehirli
PvP Server Moderatör
PvP Server Moderatör
kırşehirli

Teşekkür : 15

Affet Babacığım  Empty
MesajKonu: Affet Babacığım    Affet Babacığım  Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 6:02 pm

Affet Babacığım

Evlendiğinden Beri evinde Kalan babası dolaşmam eşiyle sürekli tartışıyordu. Esi babasını istemiyor ve Paylaşmak başkalarıyla evde Bir fazlalık oldugunu düşünüyordu. Tartışmalar sürekli, inanılmaz boyutlara ulaşıyordu. Yine boyle Bir tartışma anında; ESI üyeye Bağları kopardı ve "Ya ben Giderim, ya da Baban met evde kalmayacak" diyerek geri kalanı çekti ... Eşini kaybetmeyi göze alamazdı.

Babası dolaşmam çıkan tartışmalar dışında Mutlu Bir YUVASI, sevdiği ve soul yedi Bir esi ve birde çocukları vardi. Esi icin Çok İyi mücadele etmişti evliliği sırasında. Ailesini ikna etmek icin Çok İyi uğraşmış ve Çok İyi sorunlarla karşılaşmıştı. Hala ONU ölürcesine seviyordu.

Çaresizlik Içinde ne yapacağını düşündü ve kendince Bir ÇÖZÜM yolu Buldu. Yillar once avcılık merakı dolaşmam kendisi icin yaptırdığı Kulube tipi dağ bırakacak götürecekti babasını. Haftada Bir uğrayacak ve ihtiyacı neyse karşılayacak, böylelikle eşiyle de met TÜR sorunlar yaşamayacaktı.

Babasına lazim olacak üyeye Malzemeleri hazırladıktan Hiçbiri yatalak babasını yatağından kaldırdı ve kucakladığı görmeme Tamir edebilir misiniz? ATTI. Oğlu, "Baba bende Seninle gelmek istiyorum" diye Israr edince ONU da Tamir edebilir misiniz? Aldi ve Birlikte Yola koyuldular miyim.

Karakışın tam ortalarıydı ve korkunç Bir soguk vardi. Kar ve tipi dolaşmam yolu Zor seçiyorlardı. Minik Can, sürekli babasına "Baba nereye gidiyoruz?" diye soruyor AMA teşekkür et alamıyordu. Ote yandan; nereye götürüldüğünü anlayan Yaşlı adamsa Gizli Gizli gözyaşı döküyor Oğlu ve torununa belli etmemeye çalışıyordu.

Saatler Süren Zorlu yolculuktan Hiçbiri dağında bırakacak ulaştılar. Epeydir Buraya gelmemişti. Baraka tipindeki dağ evi artik çürümeye Yüz tutmuş, Tavan akıyordu. Barakanın Bir köşesini temizledi hazırladı ve arabadan yüklendiği yatağı oraya itina Ile serdi.Sonra diger Malzemeleri taşıdı tr oğlu da babasını sırtlayarak yatağa yerleştirdi.

Tipi, adeta barakanın Içinde hissediliyordu. Barakanın Içinde Fırtına vardi adeta. Çaresizlik Içinde babasını izledi. Daha şimdiden üşümeye başlamıştı.Yarın Yine Gelir Bir yorgan ve birkaç Battaniye getiririm diye düşündü.

Oyle üzgündü ki, Dünya başına göçüyor gibiydi. O, met Frustrations Hayal kırıklıkları içindeyken babası, yüreğine Bıçak saplanmış gibiydi. Yıllarca emek verdigi Oğlu tarafından Bir barakaya Terk ediliyordu. Gururu incinmişti, ICI yanıyordu AMA belli etmemeye çalışıyordu. Minik olanlara hiçbir anlam veremiyordu imkb miyim. Anlamsızca AMA dedesinden ayrılacak olmanın vermis oldugu üzüntüyle Sadece seyrediyordu.

Artik gitme zamanıydı. Babasının yatağına eğildi, yanaklarını ve ellerini defalarca öptü.Beni Affet der görmeme sarıldı, kokladı. Artik ikisi de kendine Hakim olamıyor ve hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Buna mecburum der görmeme baktı babasının yüzüne ve Can'ın elini tutup hızla barakayı terketti. (Hikaye, Hikaye oku, Hikayeler, Hikayeyaz.net) Tamir edebilir misiniz? Bindiler.

Yola çıktıklarında ağlamaya Başladı, neden dedemi o soguk Yerde bıraktın diye miyim. Verecek hiçbir teşekkür et bulamıyordu, Annen boyle istiyor diyemiyordu.

Can: "Baba, sen yaşlandığında ben de seni Buraya mi getireceğim?" diye sorunca Dünyası başına yıkıldı. O sorunun yöneltilmesiyle Birlikte Deliler görmeme Geri çevirdi arabayı. Barakaya ulaştığında "Beni Affet baba." diyerek babasının boynuna sarıldı. Baba Oğul siki siki sarılmış Cocuklar görmeme hıçkıra hıçkıra ağlıyorlardı.

Oğlu: "Baba beni Affet Sana met muameleyi yaptığım icin beni Affet!" diye hatasını belli ediyordu ... anlamlı cevabı veriyordu tr Babası oğlunun met sözlerine ... "Geri geleceğini checked yavrum. Ben babamı dağ başına atmadım ki, sen beni atasın ... Beni met dağda bırakamayacağını checked.

Affet Babacığım
1 sayfadaki 1 sayfası