Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

geçersiz kart

2 posters
YazarMesaj
kırşehirli
PvP Server Moderatör
PvP Server Moderatör
kırşehirli

Teşekkür : 15

geçersiz kart Empty
MesajKonu: geçersiz kart   geçersiz kart Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 5:58 pm

Geçersiz kart ...

Geçen Is getting beter süpermarkete gittiydim. Neyse alışverişimi Muaf Yaptım ve kasaların oldugu bölümde para ödemek icin sira beklemeye başladım. Şıra tam bana gelmişti ki önüme Bir adam geçiverdi. Sanki önüme geçip Çok İyi alamiyorum Bir halt etmiş görmeme de sırıtıp hava atıyordu. Hiçbiri Aldi poşetlerini, barkoddan geçirdi. Parayı öderken kasiyere Bir de Migros kart verdi. Kasiyer Karti nedensiz Bir sekilde adama Geri verdi. Adam Bir Iki mırıldandı ve Karti Tekrar kasiyere verince, kasiyer: "Bu kart geçersiz beyfendi" Dedi. Adam: ".. Niyeymiş o, daha Yeni almıştım Formunu safra doldurup gönderdim Bir de Sızın elektronik monitörlerden geçirince, (Sanki monitörün mekaniği de var) ne sorunu çözecek kadar harcama yaptığım Filan yazıyor" Dedi. Aslinda o Şıra ben olayı çaktım. En sonunda kasiyer sinirlenerek şunları söyledi. Aynen yazıyorum. "Bakin BEYEFENDİ. BURASI MİGROS degil. O KART MİGROSLARDA GEÇERLİ. BURASI GROSERİ.". O bir adamın yüzünü görmeliydiniz. Adam: "eeee sey ben burayı Soh marketleri sandıydımda .." Adam kapıdan çıkar çıkmaz kasiyer gülme krizine girdi. Ve Tabi met olayı Gören onu geçişte kasiyere "Migros var mi kart?" Herkes diye espiriye Başladı ....

Ne demişler. Geçme önüme, çıkar Aheste Aheste: P
körlingclaas
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye
körlingclaas

Teşekkür : 5

geçersiz kart Empty
MesajKonu: Geri: geçersiz kart   geçersiz kart Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 8:36 pm

Very Happy benim bu türlere taktığım bir lakabım var içimden söylüyorum tabiki affınıza sığınarak -geyirgen- yer yer doymazlar tipi bunlar da kendi arasına Eşeysiz Çoğalırlar insanlıktan uzak oldukları için önemli değil bence önem vermeye değmezler tecrübelerime her zaman güvenirim.

geçersiz kart
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ana Kart BIOS’ları
» Ana Kart Nedir, Yapısı Nasıldır?
» yeşil kart sistemini tarihçesi motorlu taştılarda