Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyunlarda Video Cekme Proqramı Kolay Ve Rahat : Fraps

YazarMesaj
SaNcArHaN
PvP Server Admin
PvP Server Admin
SaNcArHaN

Teşekkür : 290

Oyunlarda Video Cekme Proqramı Kolay Ve Rahat : Fraps Empty
MesajKonu: Oyunlarda Video Cekme Proqramı Kolay Ve Rahat : Fraps   Oyunlarda Video Cekme Proqramı Kolay Ve Rahat : Fraps Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:30 pm

ÖnceLikle
Arkadaslar öncelikle coqunuzun hile yapan birini qördüqünüzde " ah bi video proqramım olsaydı da gm ye verseydim videoyu" veya " ah video alsam da ticket yollasam" qibi seyler dediqini biliorum cünkü zamanında ben dde diyordum bu proqramla tanısmadan önce...

İlk bas size programın linkini verim: rapidshare.com F4ps.rar
Herhalde hayatınızda proqram kurmussunuzdur Orayı qeciorum
Arkadaslar frapsın ayarlarını koycaktım resim olarak ama hata verdi k.bakmayın ben de resimleri upload ettim buyrun: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar pass : yOk
Kısayolları ve video, resimlerinizi nereye kaydedeceqinizi kendiniz ayarlayabilirsiniz...( Videoların boyutu cok büyüktür bos alanı fazla olan bi harddisk secin konunun sonlarına doqru bu soruna da deqincem )

Ayarlarınızı yaptıktan sonra frapsı simqe durumuna kücültün... Frapsımız su anda saatin olduqu yerde kapandı sanmayın.

Simdi qelelim oyunda video cekmeye sakın yaptıqınız kısaylları unutmayın
Video cekmeyi aynı tusla baslatıp aynı tusla kapatıyorsunuz.
Oyundayken sol üst kösede Sarı renkte sayılar olacaktır. Frapsımız aktiftir. Bu sarı renkli sayılar kısayol tusuna bastıqınızda kırmızı renk olur bu da video cekiorsunuz anlamına qelir.

Size kendim cektiqim bi iki örnek vereyim Umarım videolarımı seversiniz
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar pass: yOk

Simdi ise qelelim fraps ile cektiqimiz videolarımızın boyutunun cok büyük olmasına... Bunun icin yapacaqımız sey de cok basit: Hani hepimizn bildiqi cesitLi filmler hazırladıqımız Windowsun kendi proqramı olan movie markerı kullanacaqız.

Nasıl mı yapcaksınız buyrun:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yararlı olduysam ne mutlu bana !!!

Eqer sormak istediqiniz soru varsa özel mesaj olarak bana iletebilirsiniz....

Kesinlikle alıntı deqildir her şey bana aittir. Bütün uploadlar( sadece frapsın setupu haric) kendim yaptım arkadaşlar...

Emeqe Sayqı bi tesekkürü cok qörmeyin!!!!!
http://mountbladetrk.eniyiforum.net

Oyunlarda Video Cekme Proqramı Kolay Ve Rahat : Fraps
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Video Eklemek
» Video Codec
» YARIŞ VİDEO
» Metin 2 Video
» Metin 2 Süper Video