Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Windows 8 İn Özellikleri

3 posters
YazarMesaj
crazy_skull
PvP Server Moderatör
PvP Server Moderatör
crazy_skull

Teşekkür : 17

Windows 8 İn Özellikleri Empty
MesajKonu: Windows 8 İn Özellikleri   Windows 8 İn Özellikleri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 4:48 pm

Yazılım devi Microsoft, nihayet geçtiğimiz günlerde uzun zamandır merakla beklenen yeni işletim sistemi Windows 7′yi kullanıcılarına sundu. Özellikle son 12 ay içerisinde gündemden hiç düşmeyen ve Vista’nın bile kendine çekemediği kullanıcıların satın almasının beklendiği Windows 7, daha satışa sunulmadan önce bile satış rekoru kırmayı başardı; zira Windows 7′yi ön siparişle satın almak isteyen müşterilerin sayısı beklenenden bir hayli fazla çıktı.
Microsoft, Windows 7′yi kullanıcılarına sundu sunmasına; ancak gelecek işletim sistemi için de çalışmalarını daha da yoğunlaştırdı. Yeni işletim sistemi için ’start’ verildi demiyoruz; çünkü Windows 7′nin hazırlandığı son aylarda bile Windows 8 için ciddi çalışmaların yürütüldüğü biliniyordu.
Ancak Windows 8 şimdilik gerçekten de muamma. Microsoft, Windows 8′le ilgili açıklama yapmaktan şimdilik uzak duruyor; ne de olsa Windows 7′nin lansmanının yapıldığı bugünlerde Windows 8′den bahsetmenin pek de sırası olmadığı düşünülebilir.
Biz de bu galerili makalemizde pek de bilinmeyen ancak kullanıcıların şimdiden merak ettiği yeni nesil işletim sistemi Windows 8′le ilgili bilmesi gereken 8 önemli noktayı bir araya getirdik. İşte Windows 8 ile ilgili bilmeniz gereken o 8 şey aşşağıdaki linkte.
affraid affraid Cool Cool
SaNcArHaN
PvP Server Admin
PvP Server Admin
SaNcArHaN

Teşekkür : 290

MesajKonu: Geri: Windows 8 İn Özellikleri   Windows 8 İn Özellikleri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 5:41 pm

saol
http://mountbladetrk.eniyiforum.net
İron
PvP Server 17.Seviye Üye
PvP Server 17.Seviye Üye
İron

Teşekkür : 68

MesajKonu: Geri: Windows 8 İn Özellikleri   Windows 8 İn Özellikleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 1:31 pm

Teşekkürler..
http://oyun-cehennemi.soglam.net/

Windows 8 İn Özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Skillerin Özellikleri
» Yaratıklar ve Özellikleri
» ATLARIN ÖZELLİKLERİ
» MANTARLARIN ÖZELLİKLERİ
» Mektup Türleri ve Özellikleri