Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sıra Evlilikte...

3 posters
YazarMesaj
soldat
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Teşekkür : 2

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 7:15 am

Ben Evlendim Yaklaşık 3-4 Gündür Karım Ortalıkta Yok Birde Oyunda Çocuğumuz Nasıl Olacak + Benim Krallığıma Derebey Nasıl Alcam + Ben Alet Takımı Ve Rulo Kadife nerden Bulacam + İnş. En Kısa Zamanda Cevap Gelir...
federer422
PvP Server 9.Seviye Üye
PvP Server 9.Seviye Üye
federer422

Teşekkür : 20

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:45 am

Epey soru var şimdi başlayalım ilk sorudan..

Senin karı ortada yok Smile Bi leydiye sor sana söyler ama eşinin oldgu krallıktaki birine sor.Mesela sen veegirsin..eşin rodok... sen veegirliye sorarsan söleemz ama rodokluya sorarsan hemen söler... hattta bunlara hiç gerek yok büyük ihtimal senın kalendedir Smile kalen yoksada sorucaksın..

2.soruya gelelim..Oyunda çocugun nasıl olucaaaaaaakkk ??? Neutral Bu soruyu bi de başka birilerine sor bence Smile

3.sorudaaaa...derebey alma çok kolay mesela senın krallıgının adı soldat krallıgı...bi kaleyi ele geçirdin..Hemen soruyo kime verelim kaleyi diye..Ya yoldaşlarından birine verebilirsin ya da halkın seçtiği birine ..yoldaş derken nizar felan..

4.soruu... en kolay soru bir şehire git erzak tüccarına git alet takımı çekiç gibi bişey...rulo da kadife ye benziyor üzrine gel adı yazıyor Smile Ama her şehirde yok gez biraz en kötü olasılıkla bi köyü yağmala mutlaka geliyor..

5.soruu hı 5 yokmuş Very Happy

soldat
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 12:23 pm

Ben Karıyı Buldum 7 Şehir Var İlk aldığım Veluca Şehirine Gitmiş Very Happy Ziyafet Verdim Sonra Mareşal Oldum Başkan Oldu Karıma Gel Şu Boş Oda Diyemiyorum Very Happy Bir Götürsem Junior Olucu Bizim Very Happy Çekiç Bulamadım Rulo Kadife Rulo Kadife Diye Satılmıomu Farklı Bir Adımı Var? Very Happy

Benim Karıyı Görseniz Varya Sizde Açarsınız Böyle Konu Very Happy
federer422
PvP Server 9.Seviye Üye
PvP Server 9.Seviye Üye
federer422

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 1:26 pm

xD adı ne ??
soldat
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:20 pm

Leydi Bernatys
federer422
PvP Server 9.Seviye Üye
PvP Server 9.Seviye Üye
federer422

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:00 am

hıı tanıyom onu Very Happy
soldat
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 7:24 am

41 Lvlim Nord Asilerinin Hükümdarıyım Kimse Benle Ne Barış Yapıo Ne Derebey Oluyor Nede Krallığı Yıkabiliorm Yeni Bir Krallık Kurcam Adınıda Kalradya S.kenleri Koycam Ama Olmuyo Very Happy
federer422
PvP Server 9.Seviye Üye
PvP Server 9.Seviye Üye
federer422

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 7:29 am

Küfür yok Smile Barış ve savaş yapman için lelazit,nizar gibi yoldaşlarını elçi oalarak gönder...Hediye felan gönder..Düzelilr aranız Smile Savaş yapmak içinde biraz kışkırtma yap..Ama durduk yere savaş açmak feci moral kaybına ugruyo askerlerın..
KiNG_KsK
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 7:47 am

oyunda çocuk yapılmıyo
soldat
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 9:17 am

federer422 demiş ki:
Küfür yok Smile Barış ve savaş yapman için lelazit,nizar gibi yoldaşlarını elçi oalarak gönder...Hediye felan gönder..Düzelilr aranız Smile Savaş yapmak içinde biraz kışkırtma yap..Ama durduk yere savaş açmak feci moral kaybına ugruyo askerlerın..

bu elçileri nerden bulcam
KiNG_KsK
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 6:25 pm

ya lezalit falan npcler var ya onları yanına alcan sonra gidiceksin karına karına diceksin ki bir elçi yollamak istiyorum ordan gerisini bulursun
soldat
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 4:47 am

KiNG_KsK demiş ki:
ya lezalit falan npcler var ya onları yanına alcan sonra gidiceksin karına karına diceksin ki bir elçi yollamak istiyorum ordan gerisini bulursun

Sağol Fakat Herkez Npc Diyince BEn Zırh Tüccarı Fln Sanmıştım Hana Girdim Buldum Çoğunu Karım Yok...
KiNG_KsK
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Sıra Evlilikte... Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Evlilikte...   Sıra Evlilikte... Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 6:03 am

önemli değil artık npc'nin ne oldugunu öğrenmiş oldun.Kimisi uzun uzun non player character'da diyebilir yani oyuncu olmayan karakter

Sıra Evlilikte...
1 sayfadaki 1 sayfası