Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Savaş Teknikleri

3 posters
YazarMesaj
soldat
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Teşekkür : 2

Savaş Teknikleri Empty
MesajKonu: Savaş Teknikleri   Savaş Teknikleri Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:16 am

Yine Soru Yine Ben Belki Forumda Tanınmıyorum Belki Gereksiz Görünüyorum Fakat Bence Sorularımla Belkide Çok Kişiye Yardımcı Oluyorum Neyse GÖrüşlerimi Geçelim...

Savaş Teknikleri Benim Ordum 100 Kişilik Düşman 90 En Az Kayıpla BU Savaşı Nasıl Kazanırım Veya Ordum 190 Kişi Karşımdakiler 250 Nasıl En Az Kayıpla Bu Savaşı Kazanacağım??
*ßarut*
PvP Server 1.Seviye Üye
PvP Server 1.Seviye Üye
*ßarut*

Teşekkür : 1

Savaş Teknikleri Empty
MesajKonu: Geri: Savaş Teknikleri   Savaş Teknikleri Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 3:26 pm

Arkadaşım zaten ßu savaşlarda ßütün askerlerin savaşa katılmaz ßildiğim kadarıyla 130 kişi savaşa katılıyor ßunun seßeßide ayarlanaßilir savaş ßoyutu eğer askerlerine güveniyorsan yani süvarilerin yada şovalyelerin varsa ßenim gißi savaşın içinden çok kolay çıkarsın.ßenim taktiğim şu okçuları ßırakıp yanlarına yayaları veriyorum süvarilere ßeni takip edin diyorum düşmanını arkasına dolaşıyorum ve aytın vuruşumu yapıyorum ama ßendekilerin çoğu svadyalı şovalye çavuş ve keskin nişancı ama senin askerlerini ßilmediğimiz için pek ßir şey söyleyemem ßen Mount ßladenin 0.808 versiyonunda 3 kiralık kılıçla ßirlikte 56 kişiyi öldürdüm inanmamış olaßilirsin ama gerçek kendine güvenirsen kazanırsın.ßirde senden ricam oynarken müziğin sesini kapat silah yani sesler aynı kalsın ßilgisayarından mehter marşı calsınki sana şevk gelsin ßen öyle yapıyorum
http://www.melekakvaryumu-net.tr.gg
federer422
PvP Server 9.Seviye Üye
PvP Server 9.Seviye Üye
federer422

Teşekkür : 20

Savaş Teknikleri Empty
MesajKonu: Geri: Savaş Teknikleri   Savaş Teknikleri Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 4:42 pm

Arkadaş açıklamış ama bide ben açıklayayım dedim bu arada sitemizde herkesin yeri aynıdır.. önemsizim diye konu açmamak saçmalık gibi bişeydir... Takıldıgın bir yer olursa cevap veren mutlaka olur.. Soruna geçeyim..

Eğer karşı tarafta süvari çoksa askerlerine yerinde kalmaların söyle..onlar beklesin..sen tek git..süvarilerin atlarına vurmaya başla.. ok felan at bişeyler yap..eğer süvarileri ölüürse gerisi fıs.. Very Happy ama eğer memlük se süvarileri inan dua etmekten başka bi şey yapma..onları sadece koltuklama kargı curusyla rahat oldurebılırsın yanı kılıc savurmayla pek bişey olmuyor onlara..Ama kergitlileri öldürmek memlüklüleri öldürmekten zor desem inanırsın heralde Very Happy hafif zırhlı süvarilerden kork derim..gerisi boş...

Eğer karşı taraf yayaysa... (okçu, normal karısık ) en etkili yöntem etraflarına sürekli dolan ve çemberi giderek daralt..okcular vuramaz yayalarda vuruncaya kadar kaçarsın Smile savaş atı olsa elınden kurtulmalarına imkan yok..ben böyle 50 ye karşı kral ragnarı yendım Very Happy anlamadıgın bi yer warsa yardımcı olayım..
*ßarut*
PvP Server 1.Seviye Üye
PvP Server 1.Seviye Üye
*ßarut*

Teşekkür : 1

Savaş Teknikleri Empty
MesajKonu: Geri: Savaş Teknikleri   Savaş Teknikleri Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 4:45 pm

SaoLasın ßen ßrde ßunu deneyim arkadaşa yardımcı olur İnşallah ikimizin yazdıkları
http://www.melekakvaryumu-net.tr.gg
soldat
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Teşekkür : 2

Savaş Teknikleri Empty
MesajKonu: Geri: Savaş Teknikleri   Savaş Teknikleri Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:47 am

Çok Sağolun BEnim Ordumun %65 i Fln Okçu %30 u Süvari %5 Yaya
federer422
PvP Server 9.Seviye Üye
PvP Server 9.Seviye Üye
federer422

Teşekkür : 20

Savaş Teknikleri Empty
MesajKonu: Geri: Savaş Teknikleri   Savaş Teknikleri Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:49 am

soldat demiş ki:
Çok Sağolun BEnim Ordumun %65 i Fln Okçu %30 u Süvari %5 Yaya

Başta deseydın yha Smile en fazla okcu warsa askerlerıne durma emri ver düşman gelirken veegir okcuları manyak ok çakıyolar..hatta bi keresınde düşman üzerimize gelirken okcuların 4 tane swadyalı sövalyenın atını devirdğini gördüm...ama yaklastıklarında okcular cok ezık kalıyolar..Ya sen koru okcularını ya da süvariler korusun...ama sana güzel bi tktik vermek gerekirse :

Okcularına burda kalmalarını söyle..süvarilerede beni izleyin de yayalarda okcuların yanında kalsın onları korusun bıraz......... düşman gelirken okcular zaten epey harab ediyo...sen ve süvariler arkalarına geçin düşmanın düşman size döner böylece okcular onları rahatlıkla vurabilir ;)ama düşman kergitse sizde nasibini alırsınız Very Happy

Savaş Teknikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAVAŞ ANI
» savaş
» Savaş Resmi
» SaVaŞ MeydanI
» Savaş Meydanı