Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Warbandda işletme açmak

3 posters
YazarMesaj
KiNG_KsK
PvP Server 2.Seviye Üye
PvP Server 2.Seviye Üye

Teşekkür : 2

Warbandda işletme açmak Empty
MesajKonu: Warbandda işletme açmak   Warbandda işletme açmak Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 6:47 am

Sadece tutorial cheat'i açarsanız çalışır

Evet arkadaşlar son update ile gelen şehirde işletim amaçlı toprak alma ve atölye açmayı burada anlatmaya çalışacağım. Fakat oyuna başlar başlamaz bir dükkan açamıyorsunuz. Ben bir krallığın başındayken bu yenilik eklendi ve ben atölye açabiliyorum fakat henüz düşük seviyelerde bulunan arkadaşlar şehirlerde atölye açamıyor. Bunun neye göre belirlendiğini öğrenince buraya yazacağım.

Öncelikle bir şehrin lonca liderine gideceksiniz.

Warbandda işletme açmak Mb4u

Toprak almak istiyorum dedikten sonra lonca lideri size bazı önerilerde bulunacaktır.

Warbandda işletme açmak Mb5

İstediğiniz birini seçtikten sonra size daha ayrıntılı bilgiler verecektir. Eğer karlı gözükürse atölyenizi kurun. Ama tüm seçenekleri gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Warbandda işletme açmak Mb6q

Tebrikler artık bir dükkan sahibisiniz. 7 gün içinde atölyeniz hazır olacaktır. Atölyenize şehir ekranından yani pazara gitin falan oldugu yerden girebilirsiniz.

Dokumacı ustanızla konuşarak daha fazla kar yapmak için fikir üretebilirsiniz.
federer422
PvP Server 9.Seviye Üye
PvP Server 9.Seviye Üye
federer422

Teşekkür : 20

MesajKonu: Geri: Warbandda işletme açmak   Warbandda işletme açmak Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:17 am

teşekkürker...gayet güzel konu..
Toygar
PvP Server 1.Seviye Üye
PvP Server 1.Seviye Üye

Teşekkür : 1

MesajKonu: Geri: Warbandda işletme açmak   Warbandda işletme açmak Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:04 pm

Bu konu ilgimi çekti ama tutorial cheat nedir anlamadım ne olduğunu ve nasıl açılacağını söyleyebilirseniz çok sevinirim. Birde bu özellik bütün sürümlerde geçerlimi ? değilse hangi sürümü yüklemeliyiz ? Şimdiden teşekkürler
federer422
PvP Server 9.Seviye Üye
PvP Server 9.Seviye Üye
federer422

Teşekkür : 20

MesajKonu: Geri: Warbandda işletme açmak   Warbandda işletme açmak Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:22 pm

açtım konu bi oraya bak..

Warbandda işletme açmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Açmak
» Sayfayı Animasyonlu Açmak - Html Kod