Pvpserverler I Private serverler I Pvp server I Pvpciyiz.biz I Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şakanın Böylesi

2 posters
YazarMesaj
cellat
PvP Server 6.Seviye Üye
PvP Server 6.Seviye Üye
cellat

Teşekkür : 22

Şakanın Böylesi Empty
MesajKonu: Şakanın Böylesi   Şakanın Böylesi Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 9:10 am

Şakanın Böylesi
Avustralya'da devlete ait bir şirketin Genel müdürlüğünü yapan bir adama yanında çalışanların küçük bir şakası çok pahalıya mal olmuş.

Yılbaşı dolayısı ile şirket çalışanları ve aileleri için tertip edilen bir eğlencede müdür masa üzerinde cüzdanını bırakıp tuvalete gitmiş. Adamın cüzdanını karıştırıp loto biletini bulan yardımcısı, biletteki numaraları bir yere kaydetmiş ve gidip garson kız ile bir şeyler konuşmuş. Adam tuvaletten döndükten biraz sonra garson kız salonun ortasına gelip "Yılbaşı lotosu biraz önce çekildi, bir kişi alabildi ve tam 15 milyon dolar kazandı, size kazanan numaraları okuyorum.." deyip adamın numaralarını okumuş.

Müdür cüzdanından biletini çıkartmış, numaraları kontrol etmiş bir sararmış, bir kızarmış. Garson kızı çağırıp numaraları bir daha öğrenmiş, biletini bir daha kontrol etmiş. Bir kadeh viskiyi dibine kadar içtikten sonra ayağa kalkmış ve şöyle demiş:
-"Sizlere kısa bir açıklamam var, senelerden beri çalıştığım bu şirketten ve sizlerden nefret ediyorum. Karımı ve çocuklarımı da hiç sevmiyorum, altı aydan beri sekreterim ile sevişmekteyim. Artık hepinizin canı cehenneme, ben sekreterimi alıp Amerika'ya gidiyorum, çünkü lotodan tam 15 milyon dolar kazandım!"

Sonuç: Gerçek bir hikayenin, bir meslek hayatının ve bir evliliğin sonu
....
HaLiL
PvP Server 16.Seviye Üye
PvP Server 16.Seviye Üye
HaLiL

Teşekkür : 112

Şakanın Böylesi Empty
MesajKonu: Geri: Şakanın Böylesi   Şakanın Böylesi Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 11:19 am

bu ilginçmiş işte..

Şakanın Böylesi
1 sayfadaki 1 sayfası